خانهایمیلآرشیوRss
Search

در اینترنت در وبلاگ میان صفحات فارسی

Powered by WebGozar

دوربین مخفی مردم آزار
موضوع: اجتماعی پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت۱۳۸۶ 2:16

دوربین مخفی مردم آزار

حتما تا به حال برنامه های مربوط به دوربین مخفی در ایران رو مشاهده فرموده اید و صد در صد هم مطمئن هستم که از دیدن خیلی از این برنامه ها نه تنها پوزخندی بر فک و لب و لوچه مبارک نقش نبسته بلکه یا از شدت عصبانیت لبهای خوتون رو پاره کردید یا رفتید دستشویی یه تریپ مفصل بعله دیگه! من واقعا نمی فهمم چرا دوربین مخفی های ایران یه نوع سادیسم پیشرفته رو نشون می دن.

یارو اومده دسته بیل رو کرده تو کون طرف(رسماً) بعد می خواد بازم هل بده تو تا تهش. حالا اسم این رو گذاشته دوربین مخفی. سه تا سوژه باحالش رو اینجا می نویسم. کله مشتری بدبخت سلمونی رو کرده توی دستشویی تا سرش رو شامپو بزنه بعد مشتری فلک زده رو همون طوری گذاشته به امون خدا که مردم بخندن! هاها و زهرمار. تصور کنید سر خودتون رو توی اون کاسه دستشویی و شامپو هم رفته توی چشمت و داری می سوزی و اون وقت قراره ازت فیلمبرداری کنن بشه دوربین مخفی.حالا یارو هرچی داد و بیداد کنه که بابا شامپو زد مادر من رو به وصلت رسوند مگه حالیش میشه.یه دوربین مخفی دیگه بود که یارو دود اسپند رو می کرد تو حلق ملت. حالا یه بار، دو بار بعدش که قشنگ ملت رو دود میده دوقورت و نیمش هم باقیه که اینجا زمین خداست من دقیقا می خوام بغل حلق شما اسپند دود بدم! این دیگه نوبرشه. یکی دیگه هم بود که اون دماغ درازه یه سطل آب بر میداشت میریخت روی این مردم بدبخت، آخه مگه مریضی. فکر نمیکنی این آدمهای بدبخت چطور باید با لباس خیس طی کنند.

آخه یکی نیست که بگه مردک که دوربین مخفی درست می کنی به خیال خودت مردم رو بخندونی انقدر در روز شاهد نامردمی و ناحقی و بی انصافی هستیم که این چیزا فقط اعصاب آدم رو خورد می کنه. وقتی یه راننده تاکسی گوزو به خاطر 25 تک تومانی ممکنه باهات گلاویز بشه یا یه میوه فروش عوضی بخواد سرت کلاه بگذاره و خلاصه هر چیز دیگه ای که هممون توی این مملکت خر تو خر باهاش هر روز دست به یخه ایم و می ره توی اعصاب، دیگه دوربین مخفی این جوری چه صیغه ایه.

پا نوشت: هنوز نفهمیدیم این فیلترینگ به کجا خواهد کشید!!! با یه اکانت میای میبینی فیلتره، و با اکانت بعدی که آنلاین میشی بازه. راستی این روزها توی اهواز وضعیت یه جورایی قرمزه. یعنی دزدها، خلافکارها، معتادها و ... رو ول کردند و چسبیدند به سر و تیپ مردم! چرا فلانی موهاش بلنده، چرا اون خانم مانتوش کوتاست. خلاصه به هر چیز بی ربطی دارن گیر میدن و اینجور هم که گفته شده حالا حالاهااااا ادامه داره.

در کل باز هم قربون همه بچه های گل ایران٬ اهواز و کیانپارس... 

نوشته شده توسط تنها در تاریکی | لینک ثابت |


ahwaz-kiyanpars.blogfa.com & Designer: Sina Soheili , GholamReza Sedaghati